O firmie

KASMO jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą,  której tradycje oraz doświadczenie w budownictwie i obróbce drewna sięgają 1906 roku.
Firma nasza zajmuje się kompleksową budową domów letniskowych, jednorodzinnych i ogrodowych z drewna.

Firma KASMO łączy to, co naturalne i najlepsze dla człowieka z nowoczesnymi możliwościami produkcyjnymi oferując domy z drewna najwyższej jakości.  Posiadamy własny zakład produkcyjny, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Specjalizujemy się w budowie domów w dwóch podstawowych technologiach: z litych bali drewnianych oraz w technologii lekkiego szkieletu drewnianego (kanadyjska).

Zastosowanie wymienionych technologii oraz naturalnych surowców pozwala nam na połączenie atrakcyjnej ceny z wysoką jakością i krótkim czasem budowy. Doskonałe parametry użytkowe domów sprawiają, że są one zdrowe i ekologiczne oraz wymagają niewiele energii do ogrzania.

Chcąc jak najlepiej zaspokoić wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania, zapewniamy kompleksową obsługę. Począwszy od dużego wyboru projektów gotowych, poprzez realizację inwestycji pod klucz, aż po współpracę z bankiem, zapewniając w ten sposób korzystną możliwość kredytową na zakup produkowanych przez nas domów.

Nasza firma realizuje politykę jakości przez dynamiczne i innowacyjne podejście do zarządzania, na każdym poziomie realizacji zamówienia i obsługi klienta. Jakość produkowanych domów potwierdzamy udzielając dwudziestoletniej gwarancji.

KASMO posiada wiele interesujących realizacji.  Ze względu na to, iż produkcja firmy w większości skierowana jest na eksport. Domy nasze można spotkać między innymi w Niemczech, Francji i Hiszpanii.

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.