Ekologia

Najwyższa jakość w połączeniu z ekologicznymi rozwiązaniami.

Grupa KASMO

Łączy to, co naturalne i najlepsze dla człowieka z nowoczesnymi możliwościami produkcyjnymi oferując prefabrykowane wiązary dachowe i domy z drewna najwyższej jakości.

Dlaczego drewno?

Drewno należy do najstarszych materiałów budowlanych na świecie. Ten tradycyjny, naturalny materiał kojarzy się z trwałością, zdrowiem, solidnością i powiązaniem z przyrodą. Do budowy swych domów i wiązarów Grupa KASMO stosuje drewno z drzew wyrosłych w naturalnych warunkach pochodzące z ekologicznie czystych terenów. Naszym głównym założeniem jest to żeby drewno używane do budowy było jak najlepszej jakości, gdyż to jest właśnie istotny element trwałości konstrukcji. Drewno o wąskich słojach jest nadzwyczajnie odporne, posiada doskonałą stabilność wymiarową, dużą wytrzymałość i bardzo wysoki wskaźnik izolacji termicznej. Dzięki temu, produkty Grupy KASMO łączą w sobie ciepły, przyjazny dla mieszkańców i środowiska klimat z wysoką energooszczędnością i wymogami technicznymi nowoczesnego budownictwa.

Zalety

Ogrzanie domu z drewna wymaga mniej energii niż w przypadku budynków z innych materiałów, dając wymierne oszczędności dla właściciela budynku.

Mniej energii potrzebnej do ogrzania domu oznacza, że przy wytwarzaniu energii cieplnej z gazu lub węgla, do atmosfery zostanie uwolnione mniej dwutlenku węgla.

Scroll to Top