O Nas

Projektowanie, produkcja i budowa prefabrykowanych wiązarów dachowych oraz  wysokiej jakości domów z drewna.

Grupa KASMO

Jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, której tradycje oraz doświadczenie w budownictwie i obróbce drewna sięgają 1995 roku. Grupa KASMO zajmuje się kompleksową budową projektowaniem i produkcją prefabrykowanych wiązarów dachowych – marka KASMO i domów jednorodzinnych z drewna – marka PREFDOM.

Marka KASMO łączy to, co naturalne i najlepsze dla człowieka z nowoczesnymi możliwościami produkcyjnymi oferując prefabrykowaną więźbę dachową i domy z drewna najwyższej jakości.

Posiadamy własny zakład produkcyjny, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę i obsługę. Począwszy od dużego wyboru projektów gotowych, poprzez realizację inwestycji pod klucz, aż po współpracę z bankiem, zapewniając w ten sposób korzystną możliwość kredytową na zakup produkowanych przez nas wiązarów i domów.

 

Nasza Grupa realizuje politykę jakości przez dynamiczne i innowacyjne podejście do zarządzania, na każdym poziomie realizacji zamówienia i obsługi klienta. Jakość naszych usług potwierdzamy udzielając dwudziestoletniej gwarancji na domy i 10 lat na wiązary.

Grupa KASMO posiada wiele interesujących realizacji. Ze względu na to, iż produkcja firmy w większości skierowana jest na eksport. Nasze realizacje (zarówno związane z produkcją gotowych domów, jak i prefabrykowanych wiązarów dachowych) można spotkać między innymi w Niemczech, Francji i Hiszpanii.

Lat Na Rynku
+
Ukończonych Projektów
+
Wybudowanych domów
+
Wykonanych Dachów
+

Rozwój

Stawiamy na pogłębianie wiedzy i kompetencji, co pozwala nam zaspokajać potrzeby naszych Klientów, partnerów biznesowych oraz realizować własne cele.

Profesjonalizm

Oznacza przejrzystą komunikację z Klientem, dzielenie się z nim wiedzą, doświadczeniem i pomysłami, a także rzetelne rozwiewanie wątpliwości dotyczących projektu.

Partnerstwo

Budujemy relacje oparte na współpracy, wzajemnym zaufaniu i szacunku. Aktywnie słuchamy, wspieramy, dostarczamy wiedzę i motywujemy do rozwoju.

Scroll to Top